BIG ARHITEKTURA

9. Oktober, 2019
Mesto oblikovanja, Dunajska cesta 123, 1000 Ljubljana

PROGRAM

10.00–22.00

SEJEM BIG ARHITEKTURA

10.00–18.00

ARCHITECTURE SHOW DOGODKI

10.00–19.00

ARHITEKTURNA KONFERENCA

10.00–12.00

Oder #1

10.00-11.30: PREDSTAVITVE NAGRAJENIH PROJEKTOV IN PODELITEV NAGRAD: BIGSEE INTERIOR DESIGN AWARD WINNERS V KATEGORIJI: ZASEBNI PROSTOR

Award giver – Ariana Grobelnik, Gospodarska zbornica Slovenije
Riste Dobrijević; Riste Dobrijević architect, Srbija
Zoran Džunić, Srbija
Ayca Taylan; ZAAS, Turčija
Štěpán Havlík, Češka
Loredana Gaita, Romunija
Ana Hodan; Motif, Romunija
Ksenija Djordjevic in Dragana Seleda; Ksenija Djordjevic Architects, Srbija
Snezana Gikovski; VrDesigner Interior Design Studio, Madžarska
Igor Marasovic; Marasovic arhitekti, Slovenija
Laszlo Monori; Pyxis nautica design & built, Madžarska
Sara Dimitrijević, Srbija
Akos Hanusz, Madžarska
Maša Mertelj in Matic Vrabič; Mertelj Vrabič arhitekti, Slovenija
Metka Javh Hribar, Slovenija
Matic Škarabot, Slovenija
Stella Efthymiou Loizide; Studio Stella Vasel, Cyprus
Goran Rupnik; RIBA arhitekti, Slovenija
Marianna Athanasiadou in Christos Stavrogiannis; Schema architecture & engineering, Grčija
Εvi Stylianidi; 3NK Engineers & Architects, Grčija
Nedžla Potogija; NPA Studio, Bosna in Hercegovina
Davide Fois in Eleni Afentaki; Fois-Afentaki Studio, Grčija
Maja Stamenković, Slovenija
Nasko Petkov; Archin, Bolgarija
Viktor Csap; Studio Arkiteter, Madžarska
Barbara Žnidarič; Progrin, Slovenija

Award giver – Paolo Trichilo, Italian Ambassador to Slovenia
Pierluigi Percoco in Alessia Bettazzi; B+P architetti, Italija
Jacopo Bracco; Blaarchitettura, Italija
Bogdan Peric; Untitled architecture, Italija
Robert Rons; Point, Slovenija

11.30-12.00: PREDAVANJA ARHITEKTURE 180°: ODER ZNAMK

Bauder: Tomo Žnidaršič, Slovenija: Planiranje in izvajanje ravnih streh po standardu B 3691

Oder #2

10.00-12.00: PREDSTAVITVE NAGRAJENIH PROJEKTOV IN PODELITEV NAGRAD: BIGSEE INTERIOR DESIGN AWARD WINNERS V KATEGORIJI: DELOVNI PROSTOR

Award giver Mr. Aleš Ugovšek, Gospodarska zbornica Slovenije
Mrs. Milica Ivanov; Osa projekti, Srbija
Martin Stára in Vojtěch Hasalík; Studio Perspektiv, Češka
Tomas Kozelsky; KOGAA Studio, Češka
Lucian Luta; LTFB Studio, Romunija
Beliz Gorgul; Beliz Gorgul interiors, Turčija
Christian Heiss; Atelier Heiss, Avstrija
Ida Kiss; DVM group, Madžarska
Urša Kres; idea:list studio, Slovenija
Viktor Banarev; MoVe architects, Bolgarija
Tsvetomir Pavlov; Cache atelier, Bolgarija
Jan Matulnik, Ladislav Kusnyer in Tomas Pecek; CBRE, Slovaška
Ivana Topalovska Jovičić, Severna Makedonija
George J. Varelas; lowfat architecture + interiors, Grčija
Barbara Patrizio in Michela Grosso; Progetto CMR – Progetto Design & Build, Italija
Martina Križnjak; Arhitektonski studio Križnjak, Hrvaška
Marjan Poboljšaj; Superform, Slovenija
Sonja Radović Jelovac; Studio Synthesis architecture&design, Črna Gora
Dejan Todorović, Srbija
Kragelj arhitekti, Slovenija
C+ Studio Architects, Ciper
Mila Ivanova; Cache atelier, Bolgarija
Nikola Milanović; Ured Studio, Srbija
David Žalec; Studio 1991, Slovenija
Ivana Ivić Žarko, Ivo Žarko; Super Ured, Croatia

12.00-13.00

Kosilo

13.00–16.20

Oder #1

Zavarovalnica Triglav: Luka Keršič in Vlado Krajcar; ZAPS, Slovenija: Obvezno zavarovanje poklicne odgovornosti iz arhitekturne in inženirske dejavnosti

15.50-16.00: PREDSTAVITVE NAGRAJENIH PROJEKTOV IN NAGRAD: BIGSEE INTERIOR DESIGN DESIGN AWARD WINNERS V KATEGORIJI: ZAČASNE PROSTORSKE INTERVENCIJE

Ariana Furlan Prijon; Prima, Slovenija
Mojca Šavnik; Trimo architectural solution, Slovenija
Stefan Adam; MÂNADELUCRU design office, Romunija
Elisa Burnazzi, BURNAZZI FELTRIN ARCHITETTI, Italija

16.00-16.20: PREDSTAVITVE NAGRAJENIH PROJEKTOV IN PODELITEV NAGRAD: BIGSEE INTERIOR DESIGN AWARD WINNERS V KATEGORIJI: JAVNI PROSTOR

Christina Voutou, Grčija
Amar Zuka, Bosna in Hercegovina
Luigi Valente; Studio Luigi Valente, Italija
Dražen Kirin in Antonio Balzareno; Fabrika, Hrvaška
Tea Nujic; Döllmann Design + Architecture, Avstrija

14.30–16.30

16.30–19.00

Glavni oder

Arhitekturni izzivi in odzivi

16.30-17.00: Dobrodošlica

17.00-18.00: Izziv: BIM z vidika sodelovanja med različnimi poklici
Kurator in moderator: Marko Dabrović; Studio 3LHD, Hrvaška
Razpravljavca:
Dinko Žele; Proelemento, Hrvaška
Damjan Bradač; DBA<, Slovenija

18.00-19.00: Izziv: Privatno ali javno?
Kuratorka in moderatorka: Dijana Vučinić; DVARP, Črna gora
Razpravljavci:
Eric-Jan Pleijster; LOLA Landscape Architects, Nizozemska
Erik Jurišević; KONNTRA, Slovenija / Severna Makedonija / Hrvaška

19.00-19.30

PODELITEV GLAVNIH NAGRAD IN OTVORITEV RAZSTAVE

19.00-19.30 Podelitev nagrad BigSEE Interior Design Awards Grand Prix
V kategorijah: prodajni interier, prostor gostoljubja, delovni prostor, javni prostor, začasne prostorske intervencije in zasebni prostor

19.30

ARTPART – ARHITEKTURA

Vertikale skrajnosti; Cirkus na mesec
Arhitekturni zvoki; August Braatz
Oranžna invazija; Vivo

ZA NAKUP VSTOPNICE PROSIMO IZPOLNITE SPODNJO PRIJAVNICO.

Loading...
0
* Required

S prijavo dovoljujem uporabo svojih osebnih podatkov v skladu z veljavnim Zakonom o varstvu osebnih podatkov in Splošno uredbo o varstvu podatkov (GDPR) in Politiko zasebnosti Zavoda Big.

Vstop brezplačen, obvezna pa je prijava.

Loading...
* Required

Partnerji

  • Center za kreativnost
  • Center za kreativnost
  • Muzej za arhitekturo in oblikovanje
  • Ministrstvo za kulturo Republike Slovenije
  • Fakuteta za arhitekturo
  • Biotehniška fakulteta
  • Fakulteta za dizajn
  • Univerza v Mariboru
  • Oblikovna
  • GRM NOVO MESTO - CENTER BIOTEHNIKE IN TURIZMA, VIŠJA STROKOVNA ŠOLA
  • Advantage Austria
  • GZS
  • ZAPS
  • Društvo oblikovalcev Slovenije
  • Fundacija Brumen
  • Center arhitekture Slovenije
  • Poligon kreativni center
  • Trend nagrade
  • Piranski dnevi arhitekture
  • DESSA - arhitekturna galerija
  • Festival OHS - Odprte hiše Slovenije
  • Društvo lesarjev Slovenije
  • INŽENIRSKA ZBORNICA SLOVENIJE
  • MULTIVERSUM
  • Društvo arhitektov Ljubljana
  • www.designed.rs
  • Media Bus
  • Prozvok
  • Gozdni sklad
  • HOLZCLUSTER
  • Proholz
  • Triple Wood
  • Vivo
  • Instytut Adama Mickiewicza

Sponzorji

  • Volvo
  • Intra lighting
  • Geberit
  • Hansgrohe
  • Axor
  • Zumtobel Group
  • TEM
  • Helios
  • Pilon Aec
  • Elementare
  • Zavarovalnica Triglav
  • Bauta
  • NORICA
  • Pirc International
  • KSL STUDIO
  • Mizarstvo Košak
  • Doorsolutions
  • Strasser
  • Getzner
  • Chico
  • Breuer Bono
  • Admonter
  • Ada
  • M Sora
  • Tischlerei Traar
  • Velux
  • Kalcer
  • Kip
  • Bauder
  • Siniat & Promat
  • 3A Composites
  • Baumit
  • Ekokoncept
  • Fluidmaster
  • Gnezdo
  • Gonzaga
  • Interrier Showroom
  • Maramo
  • Menerga
  • Prefa
  • Strle Svetila
  • Toplina Kamina
  • Vistra Butik
  • Kult Interier
  • Neff
  • Eternit
  • Blum